We are just inviting speakers to the 2020 edition

Below you will see who was with us last year

Speakers

Speeches by the world-class experts. Strong and dynamic presentations, stories told from the perspective of practitioners and people managing the largest companies in the industry. Complemented by discussion panels. The really good ones. Two individuals, two strong world views, two visions of the problem.
Nabil Malouli
Vice President
DHL
Daniel Buczkowski
Head of Expansion, Europe
Uber Freight
Ferenc Lajko
ex-CEO
Waberer's
Arkadiusz Glinka
Dyrektor Transportu
C.H. Robinson
Marcin Sugak
Head of Business Development
Ericsson
Asparuh Koev
Założyciel, CEO
Transmetrics
Brad Hollister
CEO i Współzałożyciel
SwanLeap
Pieter Kinds
CEO
TenderTool
Maciej Jędrzejczyk
Blockchain Leader CEE
IBM
Szymon Knychalski
Redaktor Naczelny, CEO
Trans.INFO
Karol Suliński
Założyciel, Właściciel i CEO
FREIGHTGROUP.co
Marc Papenhoff
Director of Business Development
InstaFreight
Igor Ziniewicz
Owner & VicePresident
Davidson Consulting
Arkadiusz Kawa
Dr. Hab., dyrektor
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
Katarzyna Ciupa, PhD
Blockchain Analyst and Consultant, Next Level Thinker
Bogdan Kosturek
CTO
Trans.eu Group
Renata Davidson
Owner & President
Davidson Consulting
Adrian Kosowski
Kierownik ds. Badań i Współwłaściciel
Navalgo
Kamil Kalużny
Head of Presales
makeitright
Nick Bailey
Head of Research
Transport Intelligence
Maximilian Schaefer
Współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający
InstaFreight
More speakers coming soon!

Nabil Malouli

Vice President DHL

Nabil Malouli to innowator, inwestor i doradca start-upów. Kieruje rozwojem innowacyjnych projektów logistycznych wspierających globalne firmy z listy Fortune 500. Wspólnie ze swoim zespołem zarządza i rozwija inicjatywy związane z e-commerce, cyfryzacją, big data, dronami, pojazdami autonomicznymi, automatyką i robotyką.

Kraj: USA

Prezentacja: Przyszłość logistyki ostatniej mili – ludzie kontra roboty
Piątek, 25.10, 09:00 – 09:45

Daniel Buczkowski

Head of Expansion, Europe Uber Freight

Daniel Buczkowski jest Szefem Europejskiej Ekspansji platformy logistycznej Uber Freight. Przed tą rolą, był odpowiedzialny za strategię i planowanie rozwoju Ubera w Europie, na Bliskim Wschodzie iw Afryce.

Daniel dołączył do Ubera w 2014 roku, a jego główną rolą było wdrożenie usług przewozowych na terenie Niemiec. Od tego czasu pełnił w firmie różne role, od marketingu, przez operacje regionalne aż po zarządzanie relacjami z klientami.

Daniel jest posiadaczem tytułu magistra brytyjskiego Uniwersytetu Portsmouth. Choć jest obywatelem niemieckim, to jego miejscem do życia jest Amsterdam, w którym mieszka wraz ze swoją żoną.

Kraj: Holandia

Prezentacja: Tworzenie sieci połączonej cyfrowo
Czwartek, 24.10, 12:40 – 13:10

Ferenc Lajko

ex-CEO Waberer's

Ferenc Lajko jest doświadczonym menedżerem transportu, który odegrał kluczową rolę w przygotowaniu i wprowadzeniu Waberer’s International, europejskiego lidera w dziedzinie transportu ciężarowego o przychodach ponad 730 milionów euro, do wejścia na giełdę papierów wartościowych w 2017 r. W ciągu 14 lat pracy w Waberer’s zarządzał m. in. projektami z dziedziny cyfryzacji procesów wewnętrznych i zewnętrznych firmy, co poprawiło efektywność procesów krajowych i międzynarodowych. Jest zapalonym zwolennikiem cyfrowej rewolucji łańcucha dostaw i wykorzystania inteligentnych technologii w tradycyjnym sektorze transportu.

Kraj: Węgry

Debata: Czy mali, cyfrowi spedytorzy zupełnie zdominują rynek kosztem aktualnych gigantów?
Z udziałem: Maximilian Schaefer, Arkadiusz Glinka
Czwartek, 24.10, 10:40 – 11:10

Arkadiusz Glinka

Dyrektor Transportu C.H. Robinson

Ekspert w dziedzinie transportu krajowego i międzynarodowego oraz specjalista w zakresie technik informacyjnych w logistyce m.in. Big Data, systemów zarządzania transportami (TMS) oraz integracji procesów optymalizacji łańcucha dostaw. Z branżą transportową związany od blisko 20 lat. W 2007 roku założył Apreo Logistics, która w ciągu zaledwie pięciu lat stała się jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w Polsce, zatrudniając 300 pracowników w 21 biurach w Polsce i w Niemczech. W 2012 roku doprowadził do połączenia Apreo z C.H. Robinson, gdzie objął funkcję Dyrektora Transportu na Europę Środkową i Wschodnią.

Kraj: Polska

Prezentacja: Rola 3PL w transformacji cyfrowego łańcucha dostaw
Czwarte, 24.10, 09:10 – 09:30

Debata: Czy mali, cyfrowi spedytorzy zupełnie zdominują rynek kosztem aktualnych gigantów?
Z udziałem: Maximilian Schaefer, Ferenc Lajko
Czwartek, 24.10, 10:40 – 11:10

Marcin Sugak

Head of Business Development Ericsson

Ekspert w dziedzinie innowacji z dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu rozwojem biznesu. Przez ostatnie pięć lat szef sektora publicznego i przemysłowego w firmie Ericsson. Odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań w obszarze 5G / LTE, w tym prywatnych mobilnych sieci szerokopasmowych i IoT. Inicjator współpracy Ericsson-a z licznymi start-upami w Polsce. Ściśle związany z projektem pilotażowego wdrożenia 5G w Łodzi. Prelegent na wielu konferencjach, autor branżowych publikacji i przedstawiciel Ericsson w Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie pasjonat nowych technologii, piłki nożnej, tenisa i squasha.

Kraj: Polska

Wystąpienie: Dzięki 5G łańcuch dostaw już nigdy nie będzie taki sam.
Piątek, 25.10, 11:55 – 12:15

Asparuh Koev

Założyciel, CEO Transmetrics

Asparuh Koev to odnoszący sukcesy przedsiębiorca. Obecnie założyciel i CEO Transmetrics – innowacyjnej firmy oferującej analizę danych, prognozowanie popytu i optymalizację predykcyjną dla branży ładunkowej. Asparuh ma też ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu i dostarczaniu złożonych rozwiązań informatycznych dla wiodących firm logistycznych na całym świecie.

Kraj: Bułgaria

Wystąpienie: Rozszerzona Inteligencja w planowaniu logistyki. Jak to wygląda od kuchni?
Czwartek, 24.10, 10:00 – 10:20

 

Brad Hollister

CEO i Współzałożyciel SwanLeap

Brad Hollister jest dyrektorem generalnym SwanLeap, najszybciej rozwijającej się prywatnej firmy w Ameryce. Pod przewodnictwem Hollistera SwanLeap osiągnął bezprecedensowy wzrost w wysokości 75 660,8% w latach 2015-2018, co spowodowało, że ta firma programistyczna z 6-letnim wtedy stażem istnienia, znalazła się na pierwszym miejscu zarówno na liście 2018 Inc. 5000, jak i Deloitte Technology Fast 500.

Hollister to przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat ulepszaniem świata a także – wizjoner technologii SwanLeap nowej generacji. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w transporcie, logistyce i łańcuchu dostaw, a także merytorycznie mocnej pozycji Hollistera w branży, SwanLeap jest wiodącym dostawcą kompleksowych technologii transportowych. Ponadto, Hollister jest też gościnnym wykładowcą Wisconsin School of Business na University of Wisconsin-Madison, a także popularnym mówcą w zakresie rozwoju i wyzwań w branży transportowej.

Kraj: Stany Zjednoczone

Prezentacja: Hype kontra rzeczywistość: zobacz, jak podejmować decyzje o technologii unikając branżowych buzzword’ów
Piątek, 25.10, 13:15 – 13:35

Pieter Kinds

CEO TenderTool

Pieter Kinds to właściciel i CEO TenderTool’a, dynamicznie rozwijającej się cloudowej platformy, która obsługuje przetargi na frachty dla przewoźników oraz RFP Management dla spedytorów i przewoźników. Jest także globalnym Dyrektorem ds. Rozwoju Biznesu w ControlPay – firmie wykonującej nawięcej audytów ładunków na wschodniej półkuli. Aktywny od ponad 20 lat, Pieter chętnie dzieli się spostrzeżeniami, przemyśleniami i doświadczeniami na temat nowych technologii, rozwiązań i innowacji w zakresie zamówień logistycznych i audytu frachtu.

Kraj: Holandia

Prezentacja: Jak nie konkurować ceną w dobie “insta pricingu” i transparentnych cen frachtu?
Czwartek, 24.10, 11:40 – 12:00

Maciej Jędrzejczyk

Blockchain Leader CEE IBM

Maciej koncentruje się na rozwiązaniach i usługach blockchain, praktyce dostaw i doskonaleniu transportu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Współpracuje z kluczowymi klientami IBM, identyfikuje miejsca synergii w ramach istniejących sieci biznesowych w celu opracowania i dostarczenia praktycznych rozwiązań. Maciej koncentruje się głównie na analizie i przebudowie procesów biznesowych w łańcuchu dostaw i produkcji. Reprezentował też IBM w sprawach związanych z blockchainem w polskim parlamencie, Ministerstwie Cyfryzacji (Grupa Robocza Blockchain i Walut Cyfrowych), Komisji Nadzoru Finansowego w Polsce oraz Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji.

Kraj: Polska

Debata: Zarządzanie łańcuchem dostaw kontrolowane przez technologię blockchain – utopia, czy namacalna przyszłość?
Z udziałem: Katarzyna Ciupa
Moderator: Karol Suliński
Piątek, 25.10, 13:15 – 13:55

Szymon Knychalski

Redaktor Naczelny, CEO Trans.INFO

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży transportowej (Platforma Trans.eu), e-commerce (Neonet) oraz medialnej (money.pl) łączy obecnie jako CEO i redaktor naczelny trans.info – europejskiego serwisu dla transportu i logistyki odwiedzanego przez ponad 700 000 użytkowników miesięcznie. Ewangelista praktycznego wykorzystania danych w ramach idei logistyki 4.0.

Kraj: Polska

Prezentacja: Big data = big challenge. Jak podejmować szybkie decyzje biznesowe w oparciu o posiadane dane
Czwartek, 24.10, 12:20 – 12:40

Karol Suliński

Założyciel, Właściciel i CEO FREIGHTGROUP.co

Ekspert rynku transportowego i logistycznego, z profesjonalną wiedzą teoretyczną oraz wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w zakresie transportu drogowego, kolejowego i morskiego oraz rynku magazynowego zdobytym w szeregu państw europejskich. Podzieli się z Państwem swoim know-how w tematach dotyczących transportu, magazynowania i logistyki produkcji zarówno od strony operacyjnej, jak i sprzedażowej. Konsultant firm transportowych, logistycznych, spedycyjnych i innych związanych z szeroko pojętym łańcuchem dostaw.

Kraj: Polska

Debata: Czy mali, cyfrowi spedytorzy zupełnie zdominują rynek kosztem aktualnych gigantów?
Z udziałem: Maximilian Schaefer, Arkadiusz Glinka, Ferenc Lajko
Moderator: Karol Suliński
Czwartek, 24.10, 10:40 – 11:10

Debata: Zarządzanie łańcuchem dostaw kontrolowane przez technologię blockchain – utopia, czy namacalna przyszłość?
Z udziałem: Katarzyna Ciupa, Maciej Jędrzejczyk
Moderator: Karol Suliński
Piątek, 25.10, 13:15 – 13:55

Wystąpienie start-upu: FreightJobs
Czwartek, 24.10

Marc Papenhoff

Director of Business Development InstaFreight

Ekspert łańcucha dostaw z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży logistycznej. W swojej karierze zajmował się m. in. opracowaniem, wdrażaniem i zarządzaniem innowacyjnymi wdrożeniami rozwiązań konsumenckich w ramach łańcucha dostaw, digitalizacją tradycyjnych modeli biznesowych oraz zarządzaniem zmianą. Obecnie odpowiedzialny za rozwój biznesu w InstaFreight GMBH, wcześniej przez wiele lat związany z DB Schenker jako Global Business Development Vertical Market Automotive i szef projektu Drive4Schenker – który zbudował i prowadził od podstaw.

Igor Ziniewicz

Owner & VicePresident Davidson Consulting

Od 11 lat uczestniczy w realizacji projektów budowy planów ciągłości działania dla wielu instytucji finansowych (banków, towarzystw ubezpieczeniowych), firm z sektora telekomunikacyjnego, przemysłowego i logistycznego. Kierował projektem budowy pierwszego polskiego systemu informatycznego do budowy i aktualizacji planów ciągłości działania. Jest wiodącym ekspertem w projektach prowadzonych w firmach z sektora energetycznego, teleinformatyki i logistyki. Specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem operacyjnym i oraz w tematyce utrzymania ciągłości działania usług ICT. Jest autorem unikalnej metodyki analizy ryzyka stosowanej w projektach BCM.

Kraj: Polska

Prezentacja: Cyber-bezpieczeństwo = czy hakerzy zniszczą łańcuch dostaw?
Piątek, 25.10, 12:35 – 12:55

Arkadiusz Kawa

Dr. Hab., dyrektor Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania

Doktor Arkadiusz Kawa, dyrektor Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania, autor ponad 300 prac naukowych, dydaktycznych i popularno-naukowych związanych z logistyką, e-commerce, IT i sieciami biznesowymi. W swojej karierze realizował projekty m. in. dla Volkswagen, Landmark (bPost), Poczta Polska, GS1, Deloitte, AT Kearney, KPMG, BCG, Merlin.pl, SGB-Bank, NaviExpert.

Był też ekspertem w ramach projektu „Gospodarka cyfrowa, innowacyjność i konkurencyjność Azji Wschodniej w GVC” prowadzonego przez Instytut Badań Ekonomicznych dla ASEAN i Azji Wschodniej (ERIA). Ponadto, jest głównym badaczem projektu „Tworzenie sieci wartości w handlu elektronicznym pod kątem logistyki i marketingu”.

DR Kawa jest też członkiem Grupy Roboczej ds. Krajowej Inteligentnej Specjalizacji (przyjaznych środowisku rozwiązań transportowych) w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii w Polsce oraz członkiem Wielkopolskiego Forum Inteligentnej Specjalizacji (specjalizowane procesy logistyczne) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego. Jest ekspertem w programie Vocational Competence Certificate i autorem zawodowych materiałów edukacyjnych dla logistyków.

Jest wykładowcą na studiach podyplomowych w zakresie logistyki i międzynarodowego zarządzania łańcuchami dostaw oraz e-commerce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wykłada również zarządzanie łańcuchem dostaw na Politechnice Gdańskiej i Logistyce Międzynarodowej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Kraj: Polska

Wystąpienie: Odeślij to! Jak zarządzać zwrotami w e-commerce
Piątek, 25.10, 09:45 – 10:05

Katarzyna Ciupa, PhD

Blockchain Analyst and Consultant, Next Level Thinker

Katarzyna Ciupa to doświadczona bizneswoman, specjalizująca się w technologii blockchain i kryptowalutach. W swojej pracy pomaga firmom dostosować aktualne modele biznesowe do wymagań przyszłości, tak aby mogły jak najlepiej skorzystać z technologii blockchain; buduje także własne biznesy, skupione wpokół technologii blockchain. Prowadzi również badania doktoranckie na temat technologii blockchain i została już wyróżniona tytułem OECD 19 ‘Youth ResearchEdge Winner za pracę z zakresu kryptowalut. Ponadto jest mentorką blockchain stowarzyszenia Internet of Things Austria, członkiem Stowarzyszenia Bitcoin Austria oraz głównym mówcą i trenerem Blockchain na różnych konferencjach międzynarodowych (m.in. IoT Fachkongress, BlockchainTech, Smart Energy Week, Blockchain Alliance).

Kraj: Polska

Prezentacja: Zarządzanie łańcuchem dostaw kontrolowane przez technologię blockchain – utopia, czy namacalna przyszłość?
Piątek, 25.10, 12:55 – 13:15

Bogdan Kosturek

CTO Trans.eu Group

Lider wykonawczy IT oraz menedżer zespołów technologicznych i dostawczych od 25 do 2000 osób, członek rad nadzorczych i dyrektorów polskich firm informatycznych. Zarządzał złożonymi projektami o budżetach w wysokości kilkudziesięciu milionów złotych. Autor wielu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i biznesowych, a także skalowalnych i wydajnych modeli organizacyjnych; koncentruje się na poprawie wartości biznesowej (wzrost obrotów z 5 do 200 mln PLN), wydajności (produkcja oprogramowania z podwójną prędkością) i ciągłym doskonaleniu procesów.

Kraj: Polska

Prezentacja: Cyfrowe spedycje to nie wszystko – rzecz o ekonomii współdzielenia w logistyce
Czwartek, 24.10, 10:20 – 10:40

Renata Davidson

Owner & President Davidson Consulting

Jako pierwsza osoba w regionie CEE uzyskała tytuł Associate Business Continuity Professional (ABCP) przyznawany przez Disaster Recovery Institute International. Kierowała projektami budowy planów ciągłości działania w wielu instytucjach finansowych, firmach z sektora telekomunikacyjnego, przemysłowego i logistycznego. Piastowała funkcję eksperta w zakresie zarządzania ciągłością działania przy Ministerstwie Infrastruktury. Posiada najwyższy poziom certyfikacji potwierdzony certyfikatami akredytowanymi przez Professional Evaluation & Certification Board PECB ISO 22301:2012 Master – License PECB-BCMSM-10000. Pełni funkcję Eksperta Polskiego Centrum Akredytacji w obszarze systemów zarządzania ciągłością działania.

Kraj: Polska

Prezentacja: Jak zapewnić ciągłość łańcucha dostaw w czasie katastrof pogodowych?
Piątek, 25.10, 12:15 – 12:35

Adrian Kosowski

Kierownik ds. Badań i Współwłaściciel Navalgo

Adrian Kosowski jest kierownikiem ds. badań i współzałożycielem NavAlgo, firmy dostarczającej kompletne rozwiązania w zakresie inteligentnej alokacji zasobów w logistyce. Ekspert w zakresie algorytmów i sztucznej inteligencji z ponad 15-letnim doświadczeniem w dziedzinie badań i rozwoju. Jest współautorem ponad 100 publikacji naukowych obejmujących teorię i zastosowania algorytmów, modelowanie sieci transportowych, analizę złożonych systemów i różnorodne obszary sztucznej inteligencji oraz teorię uczenia się bez nadzoru w zastosowaniach przemysłowych sieci neuronowych. Brał udział w projektach przemysłowych z zakresu logistyki i transportu, związanych z optymalizacją sieci, planowaniem trasy, analizą predykcyjną i optymalizacją w warunkach niepewności. Posiada doktorat z informatyki uzyskany w wieku 20 lat, a także magisterium z fizyki i matematyki. Wykłada również w Ecole Polytechnique w Paryżu.

Kraj: Wielka Brytania

Prezentacja: Smart Data w logistyce – inwestycja w platformę AI czy technologie IoT?
Piątek, 25.10, 10:05 – 10:25

Kamil Kalużny

Head of Presales makeitright

Od 12 lat dostarcza, projektuje lub zarządza projektami i jednostkami organizacyjnymi związanymi z automatyzacją w zakresie zarządzania jakością, systemów informatycznych i procesów biznesowych. Główne obszary zainteresowań Kamila to systemy monitorowania, automatyzacja i robotyka dla klientów korporacyjnych i instytucji rządowych. Menedżer i inżynier IT specjalizujący się w bezpieczeństwie informacji i budynków. Absolwent 7. edycji Executive MBA w Polskiej Akademii Nauk.

Kraj: Polska

Wystąpienie: Cyfrowa transformacja z automatyzacją w branży transportowej
Piątek, 25.10, 10:45 – 11:05

Nick Bailey

Head of Research Transport Intelligence

Jako szef działu badań, Nick odpowiada za wszystkie produkty badawcze Ti, w tym za flagowy portal TiC Global Intelligence Chain Intelligence (GSCi) oraz raporty rynku logistycznego i sektora pionowego. Nick jest aktywnie zaangażowany w badania produktowe, a także w rozwój nowych możliwości badawczych w Ti. Przed dołączeniem do Ti w 2013 roku, zbierał doświadczenie pracując w handlu międzynarodowym i bezpośrednich inwestycjach zagranicznych, a następnie rozwinął specjalizacje w handlu elektronicznym i logistyce rynków wschodzących, pracując w Europie, Azji, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie.

Kraj: Wielka Brytania

Prezentacja: Konsolidacja to nie wszystko. Fuzje i przejęcia w świecie cyfrowej logistyki
Piątek, 25.10, 10:25 – 10:45

Maximilian Schaefer

Współzałożyciel i Dyrektor Zarządzający InstaFreight

Maximilian Schäfer jest współzałożycielem i dyrektorem zarządzającym InstaFreight, cyfrowej firmy spedycyjnej. Absolwent WHU – Otto Beisheim School of Management z tytułem Master of Business Administration zdobytym w Harvard Business School. Przez ostatnich 8 lat swojej kariery zawodowej związany sticte z dziedziną logistyki. Jako asystent zarządu, a później członek kierownictwa TNT, jednej z największych na świecie firm kurierskich, był odpowiedzialny za strategię i budowanie doświadczeń klienta. Z kolei podczas pracy w Lamoda Group, największej firmie modowej e-commerce w WNP, Maximilian Schäfer był odpowiedzialny za logistykę wewnętrzną i ustanowił najlepszą w swojej klasie usługę dostaw w Rosji. Jako dyrektor z zespołem ponad 1000 pracowników, był również odpowiedzialny za przychody i koszty.

Kraj: Niemcy

Prezentacja: Cyfrowe spedycje – szansa czy zagrożenie dla tysięcy tradycyjnych spedytorów?
Czwartek, 24.10, 09:40 – 10:00

Debata: Czy mali, cyfrowi spedytorzy zupełnie zdominują rynek kosztem aktualnych gigantów?
Z udziałem: Ferenc Lajko, Arkadiusz Glinka
Czwartek, 24.10, 10:40 – 11:10

Wystąpienie start-upu: InstaFreight
Czwartek, 24.10

Become the hyperLOG 2021 speaker
hyperLOG is the largest logistics conference in the CEE region. Audience of over 300 people and dozens of world-class speakers. Do you feel that the huge hyperLOG's stage is the right place for you and your presentation?

Fill the form out, propose the topic of your speech, make us dream of hearing your presentation.
Become the sponsor of hyperLOG 2021
The guests of hyperLOG - transport and logistics future forum are owners, CxO, board members and top managers from the logistics industry. During the last conference we hosted over 300 people from multiple European countries. Transportation companies, digital and traditional forwarders, heads of logistics departments of international corporations, innovative start-ups and producers of IT solutions for logistics - these are our participants.


Fill out the form as a potential sponsor of the event and we will contact you with a dedicated proposal on how your company can present itself to the participants of hyperLOG 2021 - regardless of your budget.
Register as a PARTICIPANT of hyperLOG 2021
Every person registered for the hyperLOG 2021 conference will receive special conditions for the purchase of an admission ticket to the event as soon as the sale of tickets starts. Thanks to this registration, at the right moment, you will receive an e-mail notification about the start of the presales and will be provided a special (even several dozen percent) discount for participants on the registration list. Ticket sales will start as soon as we confirm the exact date and place of next year's event.

We also remind you that this year's edition of hyperLOG - transport and logistics future forum was POSTPONED to September 2021, due to the changes and uncertainties caused by the covid-19 pandemic. By completing the form below, you register for the event that will take place in September 2021.
SUBSCRIBE FOR 2021