FAQ

Jak najwygodniej dojechać do Hotelu Narvil w Serocku koło Warszawy?

Jeżeli jedziesz na konferencję z dowolnego miejsca w Polsce, to najwygodniejszym środkiem transportu będzie zapewne samochód. Jeżeli jednak wolisz podróż samolotem, rekomendujemy lądowanie na lotniskach Warszawa Okęcie (WAW) lub Warszawa Modlin (WMI) i dalszą podróż pociągiem lub taksówką do hotelu. Dojazd samochodem z lotniska w Modlinie powinien zająć nie dłużej niż 30 minut, natomiast z lotniska Okęcie około 50 minut. Jeżeli masz pytania dotyczące dojazdu, lub potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy – napisz do nas, pomożemy.

Przyjeżdżam samochodem, gdzie mogę go zaparkować?

Zadaszony parking hotelowy jest zlokalizowany dosłownie kilka kroków od głównego wejścia do hotelu i dla naszych gości będzie udostępniony za darmo. Zatem jeżeli chcesz przyjechać samochodem, nie musisz się przejmować o znalezienie wolnego miejsca parkingowego.

Jak wygląda rejestracja w dniu konferencji?

Wchodząc głównym wejściem do hotelu (będzie dodatkowo oznaczone flagami hyperLOG dla ułatwienia), pierwszym co zobaczysz, będzie nasza recepcja zlokalizowana po prawej stronie. Zwróć uwagę, że do wyboru będą dwie kolejki – priorytetowa dla uczestników z biletami w pakiecie HYPER oraz standardowa dla uczestników z biletami w pakiecie BASIC. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą bilet który dostałeś od nas na maila (może być wydrukowany, lub w formie elektronicznej). Przy rejestracji, poza klasycznym identyfikatorem otrzymasz też zestaw specjalnych naklejek opisujących “cechy” uczestników eventu – wykorzystaj je do pokazania siebie z najlepszej strony i jeszcze fajniejszego networkingu!

 

 

hyperPARTY? Co macie na myśli?

Dokładnie wszystko co przeciwne, do pierwszych myśli jakie pojawiają Ci się w głowie myśląc o konferencyjnym afterparty. Przygotuj się na prawdziwe hyperPARTY! Krawat i garnitur zostaw na inną okazję, u nas możesz się poczuć zupełnie swobodnie. Muzyka na żywo, wysokiej klasy open bar, piękne przestrzenie i mnóstwo czasu na networning. Po całym dniu w sali konferencyjnej przyda ci się taka zmiana klimatu. Ekskluzywnie, ale nie z zadęciem. Z klasą, ale nie sztywno. Po prostu epicko.

 

Czy wystawiacie faktury?

Oczywiście! Zaraz po rejestracji otrzymasz od nas mail z fakturą pro-forma, do sprawnego opłacenia przez Twoją księgowość. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz pełną fakturę VAT. W tym samym mailu wyślemy do Ciebie również elektroniczny bilet wstępu na konferencję. To ważne, abyś przy rejestracji miał go przy sobie (zdecydowanie wystarczy w formie elektronicznej, na telefonie).

 

Jak wygląda kwestia noclegów?

Zwróć uwagę, że w cenie żadnego biletu wstępu na konferencję nie ma wliczonego noclegu, niezależnie od tego czy wybrałeś bilet Basic czy Hyper. Jednak dla naszych gości przygotowaliśmy specjalne ceny pokoi w hotelu Narvil Conference & Spa. Liczba noclegów w promocyjnych cenach jest jednak ograniczona, dlatego warto zarezerwować pokoje już w momencie kupowania biletów. Do naszej dyspozycji są pokoje jedno i dwuosobowe, ze śniadaniem w cenie. Ponadto, goście hyperLOG, którzy zdecydują się na nocleg w hotelu Narvil mają również zagwarantowany dostęp do strefy basenowej (jedynie strefa SPA jest dodatkowo płatna), sali gimnastycznej oraz bezpłatnego wi-fi w cenie.

Rezerwacja pokoju jest jednym z etapów na konferencję – najpierw wybierasz rodzaj biletu wejścia, następnie decydujesz czy i jaki pokój potrzebujesz. I jeszcze mała rada – jeżeli z Twojej firmy na hyperLOG wybiera się więcej niż 1 osoba i chcecie zostać w jednym pokoju, to dla pierwszej osoby proszę wybrać pokój dwuosobowy a dla drugiej opcję bez pokoju.