FAQ

Jak najwygodniej dojechać do Łodzi?

Łódź jest położona w centrum Polski, u zbiegu autostrad i dróg szybkiego ruch, więc wygodnie dojedziesz do niej samochodzem z dowolnego miasta. Jeżeli jednak wolisz podróź samolotem, rekomendujemy lądowanie na lotniskach Łódź (LCJ), Warszawa Okęcie (WAW) lub Warszawa Modlin (WMI) i dalszą podróż pociągiem lub taksówką do samego centrum Łodzi.

Przyjeżdżam samochodem, gdzie mogę go zaparkować?

Vienna House Hotel Andel’s posiada własny podziemny parking, na którym możesz zostawić swój samochód. Jeżeli zdecydowałeś się na zakup biletu w pakiecie BASIC, za miejsce parkingowe będziesz musiał dodatkowo zapłacić na recepcji. Jeżelijednak wybrałeś bilet w pakiecie HYPER to nie musisz się martwić o nic więcej. Koszt parkingu masz już wliczony w cenę biletu, będzie też na ciebie czekać zarezerwowane miejsce. Ponadto, możesz też skorzystać z ogólnodostępnego, niestrzeżonego parkingu na terenie przyległego centrum handlowego Manufaktura. z którego na konfercję masz dosłownie kilka kroków.

Jak wygląda rejestracja w dniu konferencji?

Wchodząc głównym wejściem do centrum konferencyjnego hotelu Andel’s (będzie dodatkowo oznaczone flagami hyperLOG dla ułatwnienia), pierszym co zobaczysz, będzie nasza recepcja. Zwróć uwagę, że do wyboru będą dwie kolejki – priorytetowa dla uczestników z biletami w pakiecie HYPER oraz standardowa dla uczestników z biletami w pakiecie BASIC. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą bilet któy dostałeś od nas na maila (może być wydrukowany, lub w formie elektronicznej). Przy rejestracji, poza klasycznym identyfikatorem otrzymasz też zestaw specjalnych naklejek opisujących “cechy” uczestników eventu – wykorzystaj je do pokazania siebie z najlepszej strony i jeszcze fajnieszego networkingu!