Start-upy

Innowacyjne start-upy i projekty, które mogą zmienić przyszłość logistyki. Przed wami dema autentycznych produktów, zamiast tradycyjnych prezentacji i slajdów. Start-upy spotkasz zarówno na scenie głównej, jak i w strefie infokiosków we foyer. Dzięki specjalnej aplikacji, uczestnicy konferencji będą też mogli głosować na najbardziej angażujące projekty i wybrać trzy najlepsze, którym wręczymy hyperSTARTUP Awards oraz nagrody pieniężne. Daj się zainspirować niepokornej młodości.

Łączna pula nagród w konkursie hyperSTARTUP
to aż 12'000 euro!
ShipVio
Sprawne zamawianie ciężarówek
Quotiss
automatyzacja sprzedaży dla spedytorów
Seven Senders
Wiodąca platforma dostarczania paczek w Europie
Sophy
Prosta komunikacja w transporcie
ProperGate
zarządzanie dostawą just-in-time dla placów budowy
TNX Logistics
Przejdź do płatności za transport drogowy
CO³
twój łańcuch dostaw zasługuje na lepszą widoczność
InstaFreight
spedycja cyfrowa
GoodLoading
optymalizacja powierzchni ładunkowej
TransMetrics
optymalizacja predykcyjna dla logistyki
Synfioo
Eksperci ETA
Wareh
platforma magazynowa
Kolejne start-upy już wkrótce!

ShipVio

Sprawne zamawianie ciężarówek

Shipvio pomaga załadowcom zamówić ciężarówkę za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dzięki naszej technologii możemy rozdzielić ten ładunek na dowolną liczbę przewoźników, szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Kraj: Czechy

Więcej informacji: shipvio.com

Quotiss

automatyzacja sprzedaży dla spedytorów

Quotiss radykalnie upraszcza cenniki i umożliwia natychmiastową wycenę frachtu morskiego, lotniczego, kolejowego i drogowego.

Kraj: Polska

Więcej informacji: quotiss.com

Seven Senders

Wiodąca platforma dostarczania paczek w Europie

Seven Senders łączy spedytorów z przewoźnikami premium na całym świecie.
Nasza platforma umożliwia monitorowanie dostaw w czasie rzeczywistym i automatyzuje spersonalizowaną komunikację z klientem.

Dlaczego to aż takie fajne? Bo zebraliśmy wszystkie przydatne narzędzia i najlepsze stawki na rynkach międzynarodowych w jednej, kompleksowej platformie!

W czym najbardziej to pomaga? Dzięki komunikacji w czasie rzeczywistym z klientem końcowym, bardzo poprawia się chociażby obsługa klienta po dokonaniu płatności. A to rzecz nie do przecenienia.

Kraj: Niemcy
Więcej informacji: sevensenders.com

Sophy

Prosta komunikacja w transporcie

Niezliczone połączenia i e-maile. Skype, WhatsApp, Viber, SMS. 24 języki urzędowe w UE.

To codzienność pracowników transportu drogowego w Europie.

Prawdę mówiąc – strata czasu, pieniędzy i informacji dla wszystkich firm uczestniczących w transakcji.

Sophy upraszcza komunikację pomiędzy firmami logistycznymi w Europie w wyjątkowy sposób: jest otwarta dla wszystkich spedytorów i innych branż. Sophy to platforma składająca się z aplikacji internetowej w chmurze i aplikacji na telefon komórkowy kierowcy. Umożliwia śledzenie aktualnej lokalizacji transportu i łączy wszystkich uczestników, tłumacząc w czasie rzeczywistym komunikację na odpowiedni język ojczysty – bezpośrednio, neutralnie i w sposób przyjazny dla użytkownika.

Kraj: Austria

Więcej informacji: sophy-mobile.com

ProperGate

zarządzanie dostawą just-in-time dla placów budowy

Codziennie na duże budowy biurowców przyjeżdża kilkadziesiąt a nawet kilkaset ciężarówek transportujących beton, stal, szalunki, wiele różnych materiałów i urządzeń, zabierających odpady i zwroty wypożyczonych elementów. Działaniom tym brak koordynacji i kontroli, wszystko załatwia się przez telefon, czasem zapisuje w excelu, czego efektem są kolizje w harmonogramie, brakuje dźwigów i miejsc do rozładunku, windy są zablokowane, ciężarówki korkują ulicę w oczekiwaniu na wjazd. Na placu nie można znaleźć podobno przywiezionych materiałów, bo też nie od razu wiadomo czy już przyjechały, gdyż informacje są rozproszone i trudno dostępne. Panuje chaos, z którym od 50 lat ekipy budowlane jakoś sobie radzą, tracąc jednak przy tym ok 60% czasu.

Stworzyliśmy aplikację ProperGate, dzięki której efektywność wewnętrznej logistyki na budowach wieżowców wzrasta nieporównywalnie. Wykonawcy odzyskują kontrolę nad materiałami, które dostarczane są w przewidywalnym czasie, są sprawnie rozładowywane i łatwo lokalizowane, wiadomo o nich wszystko, zawsze i od ręki. Digitalizujemy budowy i przenosimy najlepsze praktyki z logistyki budowlanej w Wielkiej Brytanii na budowy w Polsce i innych krajach europejskich i środkowego wschodu.

Kraj: Polska

Więcej informacji: propergate.co

TNX Logistics

Przejdź do płatności za transport drogowy

Transport drogowy jest głównym kosztem dla większości spedytorów i określa rentowność dostawcy logistyki. Jednak proces udzielania zamówień, zarówno strategiczny, jak i taktyczny, ciągle często opiera się na zwykłym przeczuciu błędnie traktowanym jako wiedza specjalistyczna. Technologia, w szczególności sztuczna inteligencja, już za moment zmieni zasady tej gry.

Kraj: Niemcy / Nowa Zelandia / USA / Benelux

Więcej informacji: tnx-logistics.com

CO³

twój łańcuch dostaw zasługuje na lepszą widoczność

W CO³ staramy się stworzyć świat, w którym każda firma z branży logistycznej ma równy dostęp do przejrzystej, zautomatyzowanej i wydajnej współpracy. Pierwszym krokiem do tego nowego świata jest nasz super nowoczesny produkt do śledzenia GPS. Koncentruje się na łączeniu załadowców i przewoźników, w taki sposób, aby przewoźnicy mogli łatwo i bezpiecznie udostępniać lokalizację GPS ciężarówek przewożących towary załadowcy.

Kraj: Polska

Więcej informacji: co3.eu

InstaFreight

spedycja cyfrowa

Spedycja cyfrowa B2B, umożliwiająca szybką i sprawną obsługę przewozów towarowych.

Kraj: NIEMCY

Więcej informacji: instafreight.de

GoodLoading

optymalizacja powierzchni ładunkowej

Goodloading to wizualizacja procesu ułożenia ładunku na wybranej przestrzeni ładunkowej. Algorytm aplikacji oblicza wolną przestrzeń ładunkową, sugeruje optymalizację ułożenia ładunków i wskazuje ilość wolnego miejsca poprzez kalkulację LDM. Aplikacja już w tej chwili ma zwolenników na wszystkich kontynentach m.in dzięki możliwości współdzielenia projektu załadunku za pomocą linka lub pliku PDF. Sposób poruszania się po aplikacji został zaczerpnięty z platform wykorzystywanych przez architektów i projektantów 3D.

Kraj: Polska

Więcej informacji: goodloading.com

TransMetrics

optymalizacja predykcyjna dla logistyki

Transmetrics zapewnia firmom ładunkowym kompleksowe narzędzie do planowania predykcyjnego, które obejmuje czyszczenie danych, prognozowanie popytu i optymalizację. Wg Business Insider’s,  Transmetrics to jeden z 5 najlepszych start-upów związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw. Firmy korzystające z Transmetrics mogą znacząco obniżyć koszty operacyjne i uzyskać pełną widoczność procesów i danych w ciągu zaledwie kilku miesięcy. A wszystko to dzięki wykorzystaniu nauki o danych i rozszerzonej inteligencji – łącząc to, co najlepsze z AI i ludzkich umiejętności planowania logistyki.

Kraj: Bułgaria

Więcej informacji: transmetrics.eu

Synfioo

Eksperci ETA

Umożliwiamy menedżerom logistyki ciągłe monitorowanie procesów transportowych poprzez wskazanie zakłóceń na trasie transportu. Bierzemy pod uwagę wszystkie etapy łańcucha dostaw i zbieramy informacje w czasie rzeczywistym dotyczące potencjalnych zakłóceń z ponad 50 zewnętrznych źródeł danych w celu uzyskania wysokiej jakości ETA.

Wysyłając odpowiednie powiadomienia o alertach, menedżerowie łańcucha dostaw mogą działać proaktywnie i wprowadzać niezbędne zmiany w planowaniu transportu i produkcji na wczesnym etapie.

Kraj: Niemcy
Więcej informacji: synfioo.com

 

Wareh

platforma magazynowa

Poszukujesz bezpiecznych magazynów zastępczych lub buforowych na swoje towary? A może sam masz wolną przestrzeń magazynową, ale wciąż brak Ci najemców?
Jeśli tak, Wareh.com jest dla Ciebie.

Wareh.com to platforma magazynowa, na której możesz odnaleźć najbliższy, najbezpieczniejszy magazyn w dowolnym kraju Unii Europejskiej i w prosty sposób go zarezerwować.

Młodzi twórcy tego polskiego start-up’u wiedzą, jak trudne i czasochłonne jest odnalezienie i rezerwacja miejsca magazynowego zwłaszcza w sytuacjach nagłych. Dlatego uczynili to tak prostym, jak zarezerwowanie miejsca noclegowego w dowolnym miejscu na świecie.

Jeśli poszukujesz wolnej przestrzeni magazynowej, którą chcesz wynająć, z wareh.com zyskujesz:
• bezpieczeństwo towaru,
proste i szybkie wyszukiwanie i rezerwację przestrzeni magazynowych,
błyskawiczne zawieranie transakcji,
• brak zobowiązań długoterminowych,
opłaty wyłącznie za zajmowaną przestrzeń,
darmowy dostęp do ofert na wareh.com.

Jeśli posiadasz magazyn bądź wolną przestrzeń, którą możesz wynająć, z wareh.com zyskujesz:
możliwość darmowej publikacji oferty,
widoczność oferty wśród dużej grupy potencjalnych odbiorców,
możliwość zbierania ocen i wyróżniania się wśród innych,
prezentowanie posiadanych certyfikatów i ubezpieczeń,
• optymalizację pracy poprzez:
– możliwość definiowania okien czasowych,
– możliwość definiowania warunków awizacji,
– możliwość różnicowania stawek za najem na krótkie i dłuższe terminy,
– oferowanie dodatkowych usług.

Kraj: Polska

Więcej informacji: wareh.com

Zostań Prelegentem
To unikalna szansa zaprezentowania i skonfrontowania swojego punktu widzenia z widownią składającą się
z najważniejszych decydentów w branży.
Zostań partnerem
Poznaj warunki współpracy i rodzaje pakietów sponsorskich.
Zostań Uczestnikiem
Nie czekaj i weź udział w wydarzeniu.
Zgłoś start-up lub projekt
Podczas sesji hyperSTARTUP prezentować mogą się nie tylko młode firmy, ale także innowacyjne projekty tworzone w ramach większych przedsiębiorstw. Warunek jest jeden - zero PowerPointa - na scenie pojawić się może tylko działający projekt i jego autor(zy). W równe 8 minut muszą przekonać do siebie publiczność, a dodatkowo otrzymają stanowisko do networkingu w lobby.
ZAPISZ SIĘ NA 2020