Zostań prelegentem hyperLOG 2021
hyperLOG to największa konferencja logistyczna w regionie CEE. Ponad 300 osób na widowni i kilkudziesięciu światowej klasy prelegentów. Czujesz, że ogromna scena hyperLOGa to miejsce dla Ciebie i Twojego wystąpienia?

Wypełnij formularz, zaproponuj temat swojego wystąpienia, spraw że będziemy marzyć o wysłuchaniu Twojej prezentacji.
Zostań sponsorem hyperLOG 2021
Goście hyperLOG - transport and logistics future forum to właściciele, CxO, członkowie zarządów i managerowie wysokiego szczebla z branży TSL. Podczas ostatniej konferencji gościliśmy ponad 300 osób z kilkunastu krajów Europy. Firmy transportowe, cyfrowe i tradycyjne spedycje, szefowie działów logistyki międzynarodowych korporacji, innowacyjne start-upy oraz producenci rozwiązań informatycznych dla logistyki - oto nasi uczestnicy.

Wypełnij formularz jako potencjalny sponsor wydarzenia, a my przygotujemy dla Ciebie propozycje jak Twoja firma może się zaprezentować uczestnikom hyperLOG 2021 - niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz.
Zarejestruj się jako UCZESTNIK konferencji hyperLOG 2021
Wszystkie osoby, które zarejestrują się na konferencję hyperLOG 2021 otrzymają specjalne warunki zakupu biletu wstępu na wydarzenie, gdy tylko ruszy sprzedaż biletów. Dzięki tej rejestracji, w odpowiednim momencie otrzymasz od nas mailowe powiadomienie o starcie przedsprzedaży i specjalnych (nawet kilkudziesięcio-procentowych) zniżkach dla osób z listy rejestracyjnej. Sprzedaż biletów ruszy jak tylko potwierdzimy dokładną datę i miejsce przyszłorocznego wydarzenia.

Przypominamy też, że tegoroczna edycja hyperLOG - transport and logistics future forum została PRZENIESIONA na wrzesień 2021, z powodu zmian i niepewności wywołanych pandemią covid-19. Wypełniając poniższy formularz rejestrujesz się na wydarzenie, które odbędzie się we wrześniu 2021.
ZAREJSTRUJ SIĘ